NASZE SKLEPY :

  • Łódź, ul. Kilińskiego 160
  • tel. (42) 676 - 01 - 42
  • fax. (42) 676 - 01 - 43
  • Łódź, ul. Włókniarzy 221/225
  • tel. (42) 205 - 44 - 18
  • fax. (42) 205 - 44 -18
  • Salon podłóg gotowych
  • Łódź, ul. Włókniarzy 221/225
  • tel. (42) 634 - 22 - 40
Jesteśmy już z Państwem od 1997 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu z Państwa strony, udało nam się stworzyć firmę, z której możemy dziś być dumni. Od samego początku celem firmy było zapewnienie najwyższej jakości usług naszym klientom. PARKIETUS ŁÓDŹ to największa firma w Polsce centralnej zajmująca się drewnem. Jednak teren działania naszej firmy to nie tylko region łódzki, ale cała polska. Zajmujemy się głównie podłogami drewnianymi, ale nie tylko.

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo:

parkiet, deski (dyle podłogowe), deski baltic wood, deski chapel, blaty, mozaika, lamparkiet, podłogi gotowe, deska barlinecka, barlinek, finishparkiet, korek podłogowy i ścienny, drewno zewnętrzne, deski tarasowe, elewacje drewniane, środki pielęgnacyjne, kleje, lakiery, oleje, maszyny dla profesjonalistów.

 

Firma Parkietus jest zwolennikiem surowców naturalnych o najwyższej jakości. Współpracując z architektami, dekoratorami wnętrz, inwestorami, a także dobrymi firmami monterskimi wiemy, że grupy te stawiają na wysoką jakość produktu. Są też wymagający klienci, którzy niejednokrotnie jeszcze przed podjęciem decyzji o współpracy chcą wszystko dokładnie sprawdzić i zobaczyć realizację z danego materiału. Jesteśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom co do wysokiej jakości produktu oraz obsługi. Zależy nam również na ciągłym doskonaleniu własnych umiejętności i dlatego regularnie uczestniczymy w licznych spotkaniach - szkoleniach na terenie kraju i za granicą. Wszystkim klientom instytucjonalnym, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompetencji, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące gatunków drewna, sposobu jego położenia i doboru odpowiednich materiałów do montażu i pielęgnacji. Nie zapominamy też o klientach indywidualnych, którzy są bardzo dociekliwi w poszukiwaniu wiedzy na temat naszych produktów. U nas znajdują odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania.

 

Dysponujemy ogromną powierzchnią wystawienniczą podłóg, ponadto stworzyliśmy specjalny "Salon podłóg gotowych" o bardzo dużej powierzchni przy al. Włókniarzy 221 w Łodzi. W miejscu tym do dyspozycji każdego klienta mamy łącznie 100 wystaw podłóg z drewna litego, na które składają się: mozaiki, parkiety, lamparkiety, deski (dyle). Posiadamy także bogatą zewnętrzną ekspozycję tarasów i elewacji.