• Obecnie brak na stanie

Deska Barlinecka Łódź

0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Polska marka Barlinek jest uznanym na całym świecie producentem podłóg. Deska Barlinecka, którą oferujemy w naszym salonie w Łodzi, to najwyższej jakości produkt, pozwalający w łatwy sposób stworzyć unikatową podłogę do Twojego domu. Jej sekretem są trzy warstwy naturalnego drewna, których krzyżowa konstrukcja gwarantuje stabilność i trwałość. Materiałem wykorzystywanym do produkcji spodniej i środkowej warstwy jest drewno iglaste, natomiast warstwę wierzchnią stanowi drewno europejskie lub egzotyczne. Dzięki tej unikatowej strukturze Deska Barlinecka wykazuje znakomite parametry fizyczne, a jednocześnie z powodzeniem można ją dostosować do wystroju każdego pomieszczenia. Powierzchnia produktu pokryta jest lakierem lub zaimpregnowana olejem, co dodatkowo wzmacnia jej wytrzymałość i pomaga zachować doskonały wygląd deski.

Dlaczego warto zdecydować się na Deskę Barlinecką?

Nowoczesne aranżacje uwielbiają naturalne materiały. Drewno pochłania cząsteczki wody z powietrza, dlatego zarówno podłoga wykonana z Deski Barlineckiej, jak i blaty drewniane dostępne w naszym salonie w Łodzi, pozwalają utrzymać optymalny poziom wilgotności w pomieszczeniach. Drewno ogranicza rozwój roztoczy, a także sprawia, że wnętrze wygląda stylowo i przytulnie. Wyjątkowa konstrukcja Deski Barlineckiej umożliwia zamontowanie jej na elektrycznym i wodnym ogrzewaniu podłogowym. Jej nowoczesne złącza pozwalają na samodzielne i szybkie ułożenie podłogi, bez konieczności wykonywania żadnych dodatkowych zabiegów konserwatorskich. Deska Barlinecka to bogactwo odcieni, wzorów i rozmiarów. Wybierz idealny produkt dla siebie!

Deska Barlinecka to nie jedna, ale trzy warstwy prawdziwego drewna ułożone w nowoczesnej konstrukcji krzyżowej. Warstwowa budowa Deski Barlineckiej zapewnia stabilność podłogi oraz pozwala najskuteczniej okiełznać siły natury. Jej budowa idealnie sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym.

Kategoria: Podłogi warstwowe

Pełny katalog dostępnych podłóg na stronie producenta:

https://www.barlinek.com.pl/produkty/deska-barlinecka/

 

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)