• Obecnie brak na stanie

Bona środek do czyszczenia kamienia,płytek i paneli 4l

0,00 zł
Brutto

Środek Bona do czyszczenia podłóg kamiennych, płytek i paneli w ekonomicznych pojemnikach  4l. uzupełniających można stosować w rozpylaczu oraz do napełniania wkładu. To niepozostawiający smug i niewymagający spłukiwania środek, który efektywnie czyści podłogi, usuwając z nich kurz i zabrudzenia.

Obecnie brak na stanie

Główne zalety
  • Formuła na bazie wody sprawia, że szybko wysycha, nie pozostawia osadów i jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt domowych i środowiska
  • Ekonomiczny pojemnik uzupełniający pozwala oszczędzać i chronić środowisko
  • Gotowy do użytku. Wystarczy spryskać i przetrzeć mopem
Informacja

Łatwy i szybki w użyciu środek Bona do czyszczenia podłóg kamiennych, płytek i paneli bezpiecznie i skutecznie czyści twarde podłogi. Niepozostawiający smug i niewymagający spłukiwania preparat, który efektywnie czyści podłogi, usuwając z nich kurz i zabrudzenia. Został stworzony z myślą o panelach winylowych (LVT, PCV), linoleum, kamieniu, lastryko, panelach winylowych, szkliwionym porowatym marmurze, laminacie i niewoskowanych, szkliwionych płytkach (ceramicznych, mexican saltillo, kamiennych). Roztwór na bazie wody i certyfikat GREENGUARD GOLD gwarantują, że produkt jest bezpieczny dla rodziny, zwierząt domowych i dla naszej planety.

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)