• Obecnie brak na stanie

Klej montażowy Eurocol 232

0,00 zł
Brutto

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Forbo eurocol 232 profesjonalny klej montażowy biały z dyszą klipsową - wyjątkowo mocny klej Zastosowanie: Mocowanie listew przypodłogowych z drewna, MDF, twardego PVC / Mocowanie płyt wiórowych / Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych / Mocowanie płyt izolacyjnych i akustycznych / Mocowanie paneli ściennych i sufitowych.Zużycie: ok. 20 - 40 ml/lfm Czas odparowania: ok. 5 min.

Obecnie brak na stanie

KLEJ MONTAŻOWY 232 to bardzo mocno klejący, elastyczny klej montażowo-budowlany. Jest przeznaczony do klejenia listew przypodłogowych z drewna i twardego PVC, do montażu płyt paździerzowych oraz gipsowo-kartonowych. Nadaje się do mocowania paneli, płyt izolacyjnych, a także akustycznych płyt wygłuszających. KLEJ MONTAŻOWY 232 jest w białym kolorze oraz nie powoduje odbarwień. Powinien być stosowany na podłożu, którego temperatura wynosi co najmniej 15 stopni. Temperatura pomieszczenia i materiału powinna wynosić minimum 18 stopni. KLEJ MONTAŻOWY 232 odparowuje od około 5 do 10 minut. Powinien być nakładany pistoletem do kartuszy.

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)