Hartzlack All ground 1L

68,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Lakier podkładowy All Ground przeznaczony jest do gruntowania powierzchni drewnianych tj. parkiet, mozaika i deska ze wszystkich gatunków drewna, zarówno rodzimego jaki i egzotycznego. Nadaje się jako podkład pod wszystkie lakiery nawierzchniowe wodne i rozpuszczalnikowe.

Lakier podkładowy na bazie żywic poliwinylowych rozpuszczonych w alkoholach. Lakier podkładowy All Ground przeznaczony jest do gruntowania powierzchni drewnianych tj. parkiet, mozaika i deska ze wszystkich gatunków drewna, zarówno rodzimego jaki i egzotycznego. Nadaje sie jako podkład pod wszystkie lakiery nawierzchniowe wodne i rozpuszczalnikowe. Lakier pozwala na uzyskanie bariery odcinającej olej od lakieru, dzięki czemu zaolejowana podłoga po odczekaniu i wyschnięciu na drugi dzień może zostać polakierowana lakierem nawierzchniowym HartzLack po wcześniejszej aplikacji podkładu izolującego lakier od oleju HartzLack ALL Ground. Dzięki temu systemowi drewno zyskuje głęboki rysnek słojów a warstwę użytkową stanowi wysoce odporny na zarysowania i ścieranie lakier nawierzchniowy marki HartzLack.

  • kompatybilny z lakierami rozpuszczalnikowymi oraz wodorozcieńczalnymi marki HartzLack
  • nie podnosi włosa na powierzchni drewna
  • odcina oraz neutralizuje olejki eteryczne, garbniki i żywice zawarte w drewnie
  • szybki czas wysychania
  • zalecany w systemie olej-lakier do zastosowania międzywarstwowo miedzy olejem HartzLack a lakierem nawierzchniowym marki HartzLack
Pojemność:

1 L; 5 L

Cena dotyczy opakowań 1L

Więcej informacji o tym produkcie na stronie producenta

3 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (10 innych produktów w tej samej kategorii)