• Obecnie brak na stanie

Farba Falu Rodfarg

0,00 zł
Brutto

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny lub zamówienia.

Falu Rödfärg to nie tylko kolor domu, to szwedzka historia kultury. Historia czerwonego koloru pochodzi z XVI wieku, a dziś jest naturalnym wyborem dla zaprojektowanych przez architektów willi i budynków publicznych, jak również domów letniskowych. Drewno jest żywe i w przeciwieństwie do farb akrylowych i olejnych, farba koloru Falu Rödfärg „żyje” z podłożem. Pozwala drewnu oddychać, co zmniejsza ryzyko gnicia i pleśni. Wynika to z naturalnej pracy drewna w słońcu, deszczu, śniegu, ciepła i zimna.

Obecnie brak na stanie

Falu Rödfärg to nie tylko kolor domu, to szwedzka historia kultury. Historia czerwonego koloru pochodzi z XVI wieku, a dziś jest naturalnym wyborem dla zaprojektowanych przez architektów willi i budynków publicznych, jak również domów letniskowych. Drewno jest żywe i w przeciwieństwie do farb akrylowych i olejnych, farba koloru Falu Rödfärg „żyje” z podłożem. Pozwala drewnu oddychać, co zmniejsza ryzyko gnicia i pleśni. Wynika to z naturalnej pracy drewna w słońcu, deszczu, śniegu, ciepła i zimna.To nowoczesna farba do domu ,nadaje doskonałe matowe wykończenie w kolorach, które idealnie charakteryzują szwedzką wieś.

WARUNKI UŻYCIA
Pokrycie: 6-7m2 / litr
Temperatura malowania: temperatura zewnętrzna +5 i + 25 ° C
Czas schnięcia w temperaturze + 23 ° C: Suchy w dotyku po około 1 godzinie,
Całkowity czas wyschnięcia po około 24 godzinach
I malowanie ( surowe drewno ) rozcieńczyć wodą max do 10%
II malowania po 24 godzinach bez rozcieńczania
Narzędzia do malowania – szczotki z włosami syntetycznymi
Mycie – oczyścić narzędzia używając detergentu i wody
Najbliższy NCS: 3502Y

 

Karta produktu

Falu Rodfarg

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)