O nas

Jesteśmy już z Państwem od 1997 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu z Państwa strony, udało nam się stworzyć firmę, z której możemy dziś być dumni. Od samego początku celem firmy było zapewnienie najwyższej jakości usług naszym klientom. PARKIETUS ŁÓDŹ to największa firma w Polsce centralnej zajmująca się drewnem. Jednak teren działania naszej firmy to nie tylko region łódzki, ale cała Polska.

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo:

parkiety, deski (dyle podłogowe), deski warstwowe (m.in. Baltic, Barlinek), podłogi Chapel, mozaiki, lamparkiety, finishparkiety i finishdeski, podłogi z korka, podłogi winylowe, panele podłogowe, tarasy drewniane, tarasy z kompozytu i poliuretanu, elewacje drewniane i kompozytowe, akcesoria i materiały do montażu podłóg, tarasów i elewacji. narzędzia i maszyny dla profesjonalistów, środki do ochrony i pielęgnacji podłóg, tarasów i elewacji.

 

Firma Parkietus jest zwolennikiem surowców naturalnych o najwyższej jakości. Współpracując z architektami, dekoratorami wnętrz, inwestorami, a także dobrymi firmami monterskimi wiemy, że grupy te stawiają na wysoką jakość produktu. Są też wymagający klienci, którzy niejednokrotnie jeszcze przed podjęciem decyzji o współpracy chcą wszystko dokładnie sprawdzić i zobaczyć realizację z danego materiału. Jesteśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom co do wysokiej jakości produktu oraz obsługi. Zależy nam również na ciągłym doskonaleniu własnych umiejętności i dlatego regularnie uczestniczymy w licznych spotkaniach - szkoleniach na terenie kraju i za granicą. Wszystkim klientom instytucjonalnym, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompetencji, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące gatunków drewna, sposobu jego położenia i doboru odpowiednich materiałów do montażu i pielęgnacji. Nie zapominamy też o klientach indywidualnych, którzy są bardzo dociekliwi w poszukiwaniu wiedzy na temat naszych produktów. U nas znajdują odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania.

 

Dysponujemy ogromną powierzchnią wystawienniczą podłóg, ponadto stworzyliśmy specjalny "Salon podłóg gotowych" o bardzo dużej powierzchni przy al. Włókniarzy 221 w Łodzi. W miejscu tym do dyspozycji każdego klienta mamy łącznie 100 wystaw podłóg z drewna litego, na które składają się: mozaiki, parkiety, lamparkiety, deski (dyle). Posiadamy także bogatą zewnętrzną ekspozycję tarasów i elewacji.