Współpraca

CHORĄŻAK STUDIO

Jesteśmy rodzinnym studiem projektowym, działającym na rynku od dziewiętnastu lat, w obecnym składzie od 2008 roku. Wspólnie opracowujemy projekty aranżacji wnętrz i nadzorujemy ich realizację.Projektujemy przestrzenie mieszkalne dla ludzi o różnych upodobaniach estetycznych, prowadzących różne style życia, w różnym wieku i o różnym statusie materialnym.

www.chorazakstudio.pl


OSHI PRACOWNIA PROJEKTOWA

Oshi pracownię projektową stworzyliśmy w 2006 roku i niezmiennie zajmujemy się projektowaniem wnętrz. W naszym dorobku, najwięcej mamy projektów mieszkań i domów ale chętnie podejmujemy się też innych wyzwań, jak sklepy, biura, kawiarnie, restauracje, hotele, jachty, wystawy, stoiska targowe i każdą inną przestrzeń, która potrzebuje aranżacji, zmiany, nadania funkcji i estetycznego wyrazu.

www.oshi.pl


JUMIKOP ELEKTRONARZĘDZIA BUDOWLANE

Firma  PPHU "Jumikop" Sp. z o.o. od 1990 roku działa na rynku elektronarzędzi budowlanych  a od 1993 roku na rynku narzędzi pneumatycznych oraz maszyn budowlanych i drogowych. Od 25 lat konsekwentnie budujemy nasz sukces. Jako firma działająca w branży budowlanej  staramy się kompleksowo zaopatrywać naszych klientów w sprzęt potrzebny do realizacji ich projektów. Podstawą naszej działalności jest: - sprzedaż - serwis - wynajem                                                                                                                                                       

www.jumikop.pl


POPART BIURO ARCHITEKTONICZNE

„POPART” istnieje od 2003 roku. Firma została założona przez architektki: Katarzynę Ogińską i Magdalenę Papaj-Szkudlarek. Poznałyśmy się podczas studiów na Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska, na kierunku: Architektura i Urbanistyka, które ukończyłyśmy odpowiednio w 2002 i 2001 roku. Dyplom Magdy nominowany został do nagrody Prezydenta Miasta Łodzi. Od 4-go roku studiów przez 4-5 lat pracowałyśmy w łódzkich biurach architektonicznych. W roku 2003 Magda uzyskała uprawnienia architektoniczne w zakresie projektowania bez ograniczeń. Od rozpoczęcia własnej działalności wykonałyśmy wspólnie około 60 projektów takich jak domy jednorodzinne oraz wnętrza mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej.

 

www.popart.com.pl


 

JOANNA KUCHARSKA-KOSATKA PRACOWNIA PROJEKTOWA

JOKUKO to pracownia projektowa, która realizuje projekty budowlane i wnętrzarskie na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Wykonujemy projekty w stylistyce nowoczesnej, podążając za aktualnymi trendami światowymi, oferujemy również rozwiązania nowatorskie, niebanalne, podkreślające naszą indywidualność. Pracujemy chętnie z obiektami zabytkowymi oraz tworzymy obiekty stylizowane. Wykonujemy projekty w technologiach tradycyjnych jak również w technologiach ekologicznych z wykorzystaniem takich materiałów jak pustak słomiano-gliniany. Najchętniej realizujemy inwestycje od koncepcji poprzez projekt bryły, projekt wnętrz i nadzór autorski. Z doświadczenia wiemy, że kompleksowe projektowanie jest najbardziej efektowne i cieszy nie tylko projektanta ale przede wszystkim inwestora.

 

 

www.jokuko.pl