• Obecnie brak na stanie

Legar Kompozytowy 40x60x3000/4000 grafit

0,00 zł
Brutto

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

 

Budujesz taras? Legar kompozytowy ciemnobrązowy Luna pomoże Ci wznieść stabilną konstrukcję, na której oprze się deska tarasowa. Produkt dopasowany do desek z tej samej serii jest dostępny również w identycznej palecie barw, dzięki czemu bez trudu dobierzesz właściwy model i zyskasz pewność, że widoczne legary nie zaburzą estetyki tarasu. Pamiętaj, że modele kompozytowe są przeznaczone tylko do twardego gruntu – w przypadku podniesionej konstrukcji tarasu zastosuj dostępne w naszym sklepie warianty aluminiowe lub drewniane

Obecnie brak na stanie

Poznaj zalety legarów z kompozytu

Legar kompozytowy ciemnobrązowy Luna to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z mączki bambusowej i HDPE. Dzięki połączeniu tych składników kompozyt wyróżnia się estetycznym wyglądem i świetnymi parametrami technicznymi. Legary są odporne na butwienie i gnicie pod wpływem wilgoci, dobrze znoszą zmienne warunki atmosferyczne i codzienną eksploatację. Kompozyt jest również nieatrakcyjny dla insektów, nie musisz więc obawiać się szkodników, których działalnie mogłoby prowadzić do naruszenia konstrukcji.

 

 

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)