• Obecnie brak na stanie

Korek dylatacja korkowa 10x16x950 mm

0,00 zł
Brutto

Listwa dylatacyjna do paneli i płytek

Łączenie różnego typu podłóg, w tym posadzek pływających z kamieniem lub ceramiką, wymaga zachowania przerwy dylatacyjnej. Zapewnia to możliwość swobodnej „pracy” nawierzchni (kurczenia i pęcznienia), która jest wynikiem zmian temperatur i poziomu wilgotności otoczenia.

Obecnie brak na stanie

Listwa korkowa dylatacyjna to świetny wybór do maskowania przerw między nawierzchniami. Nie wymaga dodatkowej obróbki lub konserwacji. Dzięki sprężystości korka, dylatacja przejmuje wszystkie naprężenia związane z pracą podłogi. Gwarantuje estetyczne wykończenie i naturalny wygląd powierzchniPodłoga nie ulega wypaczeniu i odkształceniom, przez wiele lat zachowując dobry wygląd i funkcjonalność.

Wykonana z naturalnego i ekologicznego surowca listwa korkowa dylatacyjna szczególnie dobrze prezentuje się z parkietami i innymi naturalnymi materiałami.

Montaż listwy dylatacyjnej

Dzięki specjalnej budowie listwy wypełnienie szczelin jest proste. Dylatację najlepiej zamontować, gdy jedna część podłogi jest wykończona. Listwę należy przykleić bokiem do położonej nawierzchni, unikając przyklejenia jej do posadzki. W celu zabezpieczenia korka przed zabrudzeniem warto zastosować lakier do drewna i materiałów drewnopochodnych.

PARKIETUS

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (5 innych produktów w tej samej kategorii)