• Obecnie brak na stanie

Deska tarasowa Thermory thermo sosna D30sg 26x140

0,00 zł
Brutto

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Deska tarasowa thermo sosna ryflowana w klasie jakości Natur, odporna na warunki atmosferyczne, niewymagająca impregnacji produkowana przez największą fabrykę thermo drewna na świecie.

Obecnie brak na stanie

Deska tarasowa Thermory thermo sosna skandynawska charakteryzuje się miodowo - brązową barwą.
Tarasy wykonane z thermo sosny skandynawskiej charakteryzują się 2 klasą odporności na biodegradację, co oznacza 20-25 lat żywotności bez impregnacji (dane potwierdzone przez Międzynarodowy Instytut Badawczy CATAS).  
Modyfikacja termiczna drewna niezwykle korzystnie wpływa na trwałość i stabilność materiału. Sosna skandynawska jako surowiec wzrasta w surowym klimacie co sprawia, iż ma małe przyrosty roczne, dzięki czemu jest znacznie trwalsza od tradycyjnej sosny krajowej, dodatkowo dzięki procesowi thermo modyfikacji pozbawiona jest żywicy. 
Deski tarasowe Thermory produkowane są z głównego surowca, co gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Sosna skandynawska Thermory nie wymaga impregnacji - ewentualne olejowanie stosuje się jedynie w celu zachowania bądź wybarwienie koloru drewna. Bez malowanie deski pod wpływem promieni słonecznych z czasem spatynują na szaro-srebrny kolor.
Na deski tarasowe z Thermory thermo sosny skandynawskiej udzielana jest 5-LETNIA GWARANCJA PRODUCENTA na biodegradację.

Deski tarasowe z Thermory thermo sosny skandynawskiej wyposażone
są we wcięcia służące do ukrytego montażu. Jest to dodatkowy atut, gdyż dzięki temu można cieszyć się gładką powierzchnią tarasu bez widocznych wkrętów. Tego rodzaju montaż zwiększa także żywotność materiału ponieważ nie narusza jego powierzchni.

Deski ryflowane wyposażone są w boczne wcięcia montażowe - montowane są za pomocą klipów z tworzywa sztucznego i wkrętów ze stali nierdzewnej.
Deski gładkie przystosowane są do systemu PacSystem - posiadają od spodu rowki montażowe, dzięki czemu deski montuje się na "click".

 

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)