• Obecnie brak na stanie

Durafix Wkręty do tarasów Millboard 4,5x60 mm ( 250 szt)

0,00 zł
Brutto

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Wyjątkowy system mocowania Millboard Durafix stanowią wkręty ze stali nierdzewnej. Nie potrzeba wstępnego nawiercania ani nieporęcznych klipsów. Po przejściu łba wkrętu, wierzchnia powłoka Lastane® elastycznie zaciska się nad nim, pozostawiając jedynie niewielki otwór. Wkręty Durafix mają samowiercącą końcówkę oraz główkę przystosowaną do wkrętaków typu torx. Dla łatwiejszego użycia wkręty są woskowane.

Obecnie brak na stanie

Lenta – deski tarasowe 2 generacji, najnowsze rozwiązania w technologii kompozytu drewna.

Durafix®

Unikalne, ukryte mocowania sprawiają, że instalacja desek jest prosta. Nie ma potrzeby wstępnego nawiercania, zagłębiania ani mocowania klipsów - wystarczy je wkręcić. Gdy już się znajdą, materiał powłokowy na każdej płycie Millboard po prostu wygina się z powrotem na śrubie, pozostawiając praktycznie nie do odróżnienia znak, tworzenie czystszego wykończenia. Wykonane ze stali nierdzewnej śruby mają końcówkę samonośną, sześciopunktową głowicę Torx i są woskowane, aby ułatwić użytkowanie. Końcówka Torx  zawarta w pudełku.

  • 4,5 mm x 60 mm - pudełko 250 szt.
  • Odpowiednia końcówka torx zawarta w każdym pudełku.
  • Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej i woskowana dla łatwości użycia.
  • Technologia „Zagubiona głowa” umożliwia uzyskanie czystego, współczesnego wyglądu pokła

 

 © 2017-2018 Lenta

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)