• Obecnie brak na stanie

Spax wkręt do elewacji D 4,5x50 A2

0,00 zł
Brutto

Wkręty elewacyjne Spax Cut 4,5x50 - Wkręty do montażu desek elewacyjnych.

Spax to niemiecka jakość, która swoje doświadczenie wykorzystuje już od 1823 r. Od tego czasu marka ta stała się synonimem jakości i bezpieczeństwa tworząc kilka generacji wkrętów. Kierując się maksymą „Bezkompromisowa jakość dla bezpieczeństwa bez kompromisów” Spax chce zapewnić przede wszystkim długie lata użytkowania dzięki najwyższej jakości i precyzji wykonania swoich produktów. SPAX to zawsze pewność i niezawodność!

 

Wkręty SPAX® CUT posiadają bardzo małą główkę która znakomicie zagłębia się w materiale i idealnie łączy pióro i wpust, specjalny szpic CUT dokładnie wkręca się punktowo i zapobiega rozwarstwieniu drewna.

 

Obecnie brak na stanie

 • Wkręt SPAX®-CUT do fasad drewnianych z główką stożkową z żeberkami frezującymi, pokryty powłoką zmniejszającą tarcie. Wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej A2(II). Gniazdo SPAX T-STAR plus, szpic SPAX CUT, gwint częściowy.

   

  Gniazdo SPAX T-STAR plus ma wszystkie zalety gniazda SPAX T-STAR (brak efektu Cam-out, minimalizacja siły nacisku, wyższe momenty obrotowe). Dodatkowo gniazdo to ma otwór pod powierzchnią główki wkręta, w który dokładnie wchodzi bit SPAX T-STAR plus. To połączenie SPAX T-STAR plus służy optymalnemu przeniesieniu sił, wysokiej wytrzymałości bita SPAX T-STAR plus i perfekcyjnemu dopasowaniu. Praca nad głową staje się bezproblemowa, ponieważ wkręt jest znacznie lepiej prowadzony i nie wypada.

   

  Szpic SPAX 4CUT umożliwia wkręcanie bez nawiercania (w zależności od drewna). Umożliwia to specjalny szpic. Czworokąt wypiera włókna drewna skutecznie hamując jego rozwarstwianie i redukując moment wkręcający. Przy twardym drewnie zalecane jest nawiercanie również przy wkrętach ze szpicem SPAX 4CUT

  Zalety:

  - Zmniejsza rozwarstwianie i wybrzuszanie się drewna
  - Czysto wgłębia się w drewno dzięki żeberkom frezującym
  - Zminimalizowane rdzewienie na fasadzie
  - Stal nierdzewna A2

© 2016. SPAX International GmbH & Co. KG

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)