• Obecnie brak na stanie

Deska Tarasowa Kompozytowa Luna 25x150x4000 mm teak 2-Stronnie Ryflowana

0,00 zł
Brutto

Deska tarasowa kompozytowa LUNA - doskonałe połączenie natury i technologii

Kolekcja desek kompozytowych  LUNA stwarza nowe możliwości przy budowie pięknego tarasu, który będzie zarazem bardzo łatwy w utrzymaniu.

 

 

Budowa  deski tarasowej LUNA

LUNA jest wyprodukowana z włókien bambusowych (trwały i szybko odnawialny naturalny surowiec drzewny), tworzyw sztucznych oraz substancji uszlachetniających, łącząc najlepsze właściwości każdego z tych komponentów i uzyskując optymalne parametry użytkowania. W efekcie powstaje wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych deska tarasowa, która nie ulega biodegradacji.

Obecnie brak na stanie

 

 

Kolorystyka  deski tarasowej LUNA

W ofercie znajdują się naturalnie piękne odcienie deski tarasowej: antracyt, szary, brąz, ciemny brąz. Jeżeli jesteśmy miłośnikami niezmiennie modnego stylu skandynawskiego, który z wnętrz przenosi się także do ogrodów, na pewno przypadnie nam do gustu LUNA w modnych odcieniach szarości. Jej kolor doskonale prezentuje się w otoczeniu białych, szarych i grafitowych mebli ogrodowych oraz dodatków charakterystycznych dla konwencji EKO – lnianych poduszek, wiklinowych dekoracji i zróżnicowanej roślinności – zarówno kwiatów doniczkowych, jak i tych upiększających przydomowe rabaty. Natomiast brązowy kolor desek, zbliżony nieco do drewna teakowego, dobrze skomponuje się z tradycyjnymi elementami wyposażenia ogrodowej przestrzeni. Z rattanowymi lub drewnianymi meblami stworzy kompozycję spójną i harmonijną, natomiast osoby preferujące odważniejsze zestawienia, skontrastują nasyconą barwę desek LUNA z kompletem wypoczynkowym wykończonym w białym odcieniu.

 

Kolor kompozytu, w przeciwieństwie do tarasów z drewna naturalnego, z upływem czasu zmienia się tylko nieznacznie, a zachowanie wysokich parametrów technicznych materiału potwierdzone jest 10-letnią gwarancją Producenta.

 

 

Właściwości deski kompozytowej LUNA

Poza ciekawą kolorystyką, kolekcja desek kompozytowych LUNA wyróżnia się także charakterystycznym jednolitym rysunkiem – jest pozbawiona sęków i spękań, a ich gęste wzdłużne ryflowania nadają całości harmonijnego, wyważonego charakteru, pełniąc jednocześnie funkcję antypoślizgową.

 

LUNA jest odporny na ścieranie i działanie zewnętrznych sił mechanicznych; nie ulega czynnikom atmosferycznym ani biologicznym, jest więc niepodatny na ingerencję insektów oraz pleśni. Co istotne, deski kompozytowe są całkowicie odporne na działanie wody, mogą więc być z powodzeniem stosowane na niezadaszonych tarasach, w okolicach oczek wodnych oraz basenów.

 

Co może być równie istotne dla osób, którym bliskie jest dobro środowiska, deski kompozytowe DLH dzięki zawartości naturalnych surowców mogą być w 100% poddane procesowi recyklingu, a wchodzące w skład produktu włókna bambusowe są najszybciej odnawialnym surowcem, którego wycinka nie powoduje zaburzeń ekosystemu.

 

 

 

Taras to nie tylko wizytówka naszego domu, to często przedłużenie przestrzeni wewnątrz, nawiązanie do stylu jaki preferujemy w naszym domowym zaciszu. Jeżeli więc dom czy mieszkanie zaprojektowaliśmy w stylu skandynawskim, naturalnym wyborem gdy myślimy o tarasie, jest szara deska tarasowa kompozytowa.
To nie tylko niepowtarzalny styl ale i łatwość użytkowania, która uprzyjemni niejeden wieczór na świeżym powietrzu.

 

 

Trwałość na lata

Dlaczego warto zdecydować się na kompozyt? Deski kompozytowe łączą w sobie najlepsze właściwości drewna i tworzyw sztucznych. Doskonale sprawdzą się w naszych warunkach klimatycznych. Nie straszne im deszcz i mróz, nawet po najtrudniejszej zimie, nie będą wymagały konserwacji. A to oznacza, że gdy tylko wyjdzie słońce, a temperatury podskoczą, od razu będziemy mogli cieszyć się naszym tarasem.

 

Szara deska tarasowa kompozytowa idealnie sprawdzi się w stylu skandynawskim. Tu jednak warto pamiętać by surowe szarości dopełnić jasnymi kolorami wyposażenia i wprowadzić choć odrobinę koloru. Sprawdzą się tu tak lubiane na dalekiej północy geometryczne wzory, pastele w połączeniu z jasnym drewnem, najlepiej iglastym. Szara deska kompozytowa stanowić będzie piękną ramę dla takiej stylizacji.

 

 

Akcesoria do desek  tarasowych LUNA

Dodatkowo w kolekcji desek tarasowych LUNA dostępne są komplementarne akcesoria do montażu w odpowiadającej klientowi kolorystyce. Pielęgnacja i ochrona desek kompozytowych Luna

 

 

Brud, błoto, piasek

Należy chronić taras przed zbieraniem się brudu (piasku, liści, błota, pyłków, itd.). Stała pielęgnacja tarasu polega na usuwaniu zanieczyszczeń (piasku, liści, błota) przy użyciu szczotki oraz wody. Na deskach może pojawić się warstwa pleśniowa (wynikająca z zastosowania naturalnych surowców). Warstwa ta nie wnika w strukturę produktu i jest łatwa do usunięcia.

Zarysowania, plamy z oleju, alkoholu, papierosów oraz inne plamy trudne do usunięcia

Plamy i zarysowania spróbować delikatnie usunąć za pomocą wełny stalowej i papieru ściernego Następnie taras zamieść oraz umyć za pomocą wody. W celu określenia czy metoda/produkt do czyszczenia/usunięcia plam nie spowoduje niepożądanych uszkodzeń lub zmian kolorystycznych zalecane jest wykonanie prób. 

 

 

Gwarancja

Deska tarasowa WPC posiada gwarancję obejmującą wszelkie wady produkcyjne, w tym silne rozwarstwienie, pękanie, gnicie, korozję, szkody wyrządzone przez insekty i atak grzybów. Gwarancja obowiązuje przez okres 15 lat na gnicie i butwienie i 5 lat na właściwości mechaniczne od daty zakupu. Gwarancja nie będzie obowiązywać w przypadku niepoprawnego montażu. Gwarancją nie są objęte problemy zaistniałe w trakcie transportu, wady powstałe na skutek błędnego montażu, niewłaściwego stosowanie oraz nieodpowiedniej pielęgnacji deski tarasowej a także minimalne różnice kolorystyczne, odbarwienia, przebarwienia, lekkie zdeformowania oraz rozszerzenie/kurczenie się desek. Gwarancja nie obejmuje nieprawidłowego zastosowania niezgodnego z właściwościami produktów WPC.

 

 

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)