• Obecnie brak na stanie

Legar aluminiowy 30x30x4000 mm

0,00 zł
Brutto

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Legar aluminiowy 30x30x4000

Legar przeznaczony do montażu desek tarasowych.

Aby taras był stabilny, bezpieczny i funkcjonalny, deska tarasowa wymaga odpowiedniej podpory. Legar aluminiowy 30x30x4000 doskonale sprawdzi się w tej roli niezależnie od typu konstrukcji. Przy jego pomocy możesz utworzyć podest oparty na twardym gruncie lub podniesiony taras. Efekt będzie nie tylko trwały, ale również estetyczny dzięki neutralnej kolorystyce i uniwersalnemu charakterowi produktu.

 

Obecnie brak na stanie

Legar aluminiowy pod deskę tarasowa znajdzie zastosowanie w wielu miejscach niezależnie od podłoża. Sprawdzi się zarówno jako legar aluminiowy do deski kompozytowej, a także do deski drewnianej. Legar aluminiowy pod taras w porównaniu do innych legarów zapewnia sztywną konstrukcję, nie rdzewieje i nie ulega biodegradacji. Jest bardzo trwały i odporny na czynniki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu legarów aluminiowych mamy gwarancję dużej nośności, przy jednocześnie niedużym przekroju. Legar aluminiowy sprawdzi się idealnie pod deskę tarasową. Wykorzystanie materiału jakim są legary aluminiowe pod deski tarasowe to gwarancja stabilnego i wytrzymałego tarasu. Mimo niewielkiego przekroju legary aluminiowe mają wysoką nośność, dzięki wykorzystaniu materiału jakim jest aluminium. Materiał ten wykorzystany w legarach nie tylko pozwala na uzyskanie wysokiej nośności, ale też gwarantują lekkość materiału, dzięki czemu transport i  montaż na budowie nie są problematyczne.

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)