• Obecnie brak na stanie

Listwa fornirowana dąb LP 50 lakierowana

0,00 zł
Brutto

40x30x2400 mm

Listwa wykończeniowa o średniej wielkości, która pozwala na delikatne połączenie każdej podłogi drewnianej ze ścianą. Stosowana zazwyczaj do mniejszych pomieszczeń (małe sypialnie, poddasza).

Można ją zastosować do mozaiki, parkietu, deski podłogowej, ale także do paneli, podłóg warstwowych czy deski barlineckiej. Listwa wykończeniowa „50” występuje w wymiarach 40x30mm w gatunkach krajowych lub egzotycznych. Wykończenie listwy: lakier bezbarwny UV lub surowa.

 

Obecnie brak na stanie

40x30mm

 LP50 Kasolik listwa przypodłogowa fornirowana to niska listwa o delikatnym, klasycznym kształcie. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z drewnianymi parkietami. Produkt jest wysokiej jakości, gdyż wykonano ją nie z materiałów drewnopochodnych, a z naturalnego drewna. Dodatkowo, jest ona wykończona naturalnym drewnianym fornirem. Możesz wybierać spośród aż sześciu wariantów forniru, w tym dębowy, bukowy, jesionowy lub sosnowy. LP50 Kasolik listwa przypodłogowa fornirowana oferowana jest w wykończeniu surowym bądź lakierowanym.

- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,

- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka,

- Aby ograniczyć dostęp wilgoci do listwy oraz wzmocnić przyczepność kleju - zagruntuj surową ścianę.

PARKIETUS

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)