• Obecnie brak na stanie

Taras modułowy Teak 300x300 mm

22,50 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płytki drewniane 30x30cm z drewna teakowego, odporne na warunki atmosferyczne, odpowiednie na taras, balkon, basen, w solarium, jacuzzi, itp. Prosty montaż na zatrzask bez używania narzędzi

Montaż płytek zalecany jest na równych i utwardzonych powierzchniach, ze spadem w celu odprowadzenia wody.

Obecnie brak na stanie

TEAK - Drzewa teakowe naturalnie występują w południowej Azji, np. w: Birmie, Indiach, Laosie i Tajlandii oraz w Indochinach, zasiedlając lasy monsunowe. Jest to gatunek szybko-rosnący (tylko odmiany plantacyjnie, drzewostany naturalne, ktróe posiadamy w swojej ofercie, nie rosną szybko). Optymalne warunki wzrostu to temperatura powietrza 22 -27oC i zasobności w wodę związana z intensywnymi opadami deszczu. Szybki wzrost drzew teakowych i duże zainteresowanie ich drewnem doprowadziło do powstania plantacji tego gatunku w wielu rejonach świata, między innymi w Afryce i Ameryce Środkowej.
Pokrój drzewa:

W zależności od siedliska 80-letnie drzewo teakowe może mieć wysokość od 15 do 45 m (typowy wiek rębny to 40-60 lat). Posiada ono płytki system korzeniowy, o głębokości 70-80 cm, jednak bardzo rozległy, sięgający nawet 20 m w bok od podstawy pnia.

PARKIETUS

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)