• Obecnie brak na stanie

Lamela Dąb Szary L0103

102,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Lamela Dąb Szary L0103 Stretto to panel ścienny o wąskim, subtelnym wzorze w chłodnym odcieniu drewna. Wykonana z niesamowicie trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa PolyForce. Konstrukcja lameli pozytywnie wpływa na akustykę we wnętrzu, skutecznie wygłuszając dźwięki i pogłos echa.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 270 cm
Wysokość: 12 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452852
opis produktu

Lamela ścienna L0103 w delikatnym odcieniu szarości, stanie się pięknym elementem wnętrzarskim, przykuwającym wzrok wszystkich gości. Wykonana z tworzywa PolyForce, które cechuje się najwyższą wodoodpornością. Doskonale sprawdzi się w łazienkach, kuchniach oraz pomieszczeniach narażonych na stały kontakt z wilgocią. Lamela posiada opatentowana technologię ScratchShield® polegającą na maksymalnym utwardzeniu powierzchni. Nasz produkt został stworzony z myślą o pięknym efekcie wizualnym, dlatego posiada optymalną długość 270 cm, która pozwala na instalację w jednym fragmencie. Dzięki temu wzór zachowuje ciągłość, bez konieczności tworzenia łączeń pomiędzy poszczególnymi panelami. Dodatkowo, dzięki przestrzennej formie panel doskonale wycisza pomieszczenie, eliminując pogłos i redukując hałas. Drewniany wzór został wykonany w nowoczesnej technologii embossingu, dzięki której możliwe jest uzyskanie maksymalnie naturalnego efektu, wiernie oddającego wszystkie szczegóły prawdziwego drewna, takie jak sęki, żłobienia i subtelne słoje.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)