• Obecnie brak na stanie

Prawe zakończenie lameli Dąb Naturalny L0105R

34,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0105R to najwyższej klasy element wykończeniowy do estetycznego zamykania kompozycji ściennych, zbudowanych z paneli lamelowych. Model ten jest dedykowany do montażu z modelem lameli Mardom Decor L0105 Dąb Naturalny.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

DANE TECHNICZNE
Długość: 270 cm
Wysokość: 2.9 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452692
OPIS PRODUKTU

Zakończenie L0105R Umożliwia efektowne wykończenie przestrzeni oraz zapewnia wieloletnią trwałość. Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0105R zostało wykonane z polimeru – bardzo odpornego tworzywa, które zostało dodatkowo utwardzone, dzięki zastosowaniu w procesie produkcji innowacyjnej technologii ScratchShield. Sprawia ona, że akcesorium jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rysy czy odgięcia. Dodatkowo zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0105R nie odkształca się pod wpływem wilgoci ani nie blaknie wystawione na promieniowanie UV. Przekłada się to na wieloletni, perfekcyjny wygląd produktu oraz efektowne dopełnienie nowoczesnej i designerskiej kompozycji. Sam montaż akcesorium jest szybki i intuicyjny – przy pomocy dedykowanego kleju przytwierdzisz go do ściany, dosuwając do lameli. Tego rodzaju mocowanie gwarantuje wieloletnią trwałość całej konstrukcji.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)