• Obecnie brak na stanie

Prawe zakończenie lameli Dąb Ciemny L0104R

34,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0104R to element służący do estetycznego wykańczania zbudowanych z paneli lamelowych ścianek. Akcesorium jest dedykowane do mocowania z prawej strony lameli Mardom Decor L0104R w kolorze Dąb Ciemny.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 270 cm
Wysokość: 2.9 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452722
opis produktu

Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0104R to bardzo trwały produkt – wyprodukowany z polimeru gwarantuje odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne czy wilgoć. Dodatkowo w produkcji tego akcesorium zastosowano innowacyjną technologię ScratchShield, która skutecznie utwardza powierzchnię produktu. Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0104R przez wiele lat zachowuje więc perfekcyjny wygląd, zamocowane zarówno w kuchni, łazience, jak i hotelu czy restauracji. Sam montaż jest bardzo szybki i intuicyjny – dokonasz go używając tylko zalecanego przez producenta kleju. Nie potrzebujesz więc do pomocy fachowca ani profesjonalnych narzędzi. Wystarczy, że pokryjesz zakończenie klejem, przytwierdzisz do ściany, dociskając jednocześnie do zainstalowanej już konstrukcji w lameli. Estetycznie wykończona kompozycja lamelowa wprowadzi do Twojego wnętrza lekką i nowoczesną ozdobę w trójwymiarze.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)