• Obecnie brak na stanie

Prawe zakończenie lameli Dąb Szary L0103R

34,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0103R to element służący do mocowania z prawej strony ścianki wykonanej z paneli lamelowych Lamelli. Przy pomocy produktu L0103R wykończysz kompozycję na prawym, otwartym boku. Dzięki temu w estetyczny sposób domkniesz konstrukcję.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 270 cm
Wysokość: 2.9 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452760
opis produktu

Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0103R zostało wykonane z bardzo trwałego tworzywa, jakim jest polimer. Zastosowana w jego produkcji innowacyjna technologia ScratchShield daje efekt maksymalnego utwardzenia materiału. Oznacza to, że akcesorium jest odporne na zarysowania czy inne uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na wieloletni, perfekcyjny wygląd produktu. Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0103R świetnie znosi także kontakt z wodą, co oznacza, że możesz je zamocować nawet w wymagających pomieszczeniach, jak łazienka czy kuchnia. Produkt zestawiony z dedykowanymi do niego panelami lamelowymi L0103 możesz wykorzystać także w lokalach usługowych czy firmowych – np. hotelach, obiektach sportowych czy restauracjach. Do każdego wnętrza wprowadzą powiew nowoczesności i elegancji. Zainwestuj w najwyższej jakości ozdobę ścienną.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)