• Obecnie brak na stanie

Lewe zakończenie lameli Dąb Klasyczny L0106L

35,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0106L jest solidnym komponentem wykończeniowym, który mocowany z lewej strony konstrukcji paneli lamelowych, estetycznie domyka całość dekoracji. Podobnie jak lamele, zakończenie wykonane jest w technologii embossing, która do złudzenia przypomina strukturę naturalnego drewna.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

DANE TECHNICZNE
Długość: 270 cm
Wysokość: 3.6 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452678
OPIS PRODUKTU

Model ten jest dedykowany do montażu z panelami Mardom Decor L0106 w kolorze dąb klasyczny. Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0106L to produkt wykonany z niesamowicie trwałego tworzywa PolyForce, którego główną cechą jest pełna wodoodporność. Oznacza to, że lamele mogą być montowane w łazience, w kuchni, czy w obiektach użytkowych narażonych na intensywną eksploatację. Dodatkowo, zakończenie lameli L0106L posiada unikatową technologię ScrtachShield, która polega na maksymalnym utwardzeniu powierzchni i zabezpieczeniu przed przypadkowymi uszkodzeniami. Samo mocowanie akcesorium jest szybkie i intuicyjne – nie potrzebujesz do niego profesjonalnych narzędzi. Wystarczy dedykowany klej montażowy, by przytwierdzić zakończenie do ściany, dosuwając je ściśle do lameli.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)