• Obecnie brak na stanie

Prawe zakończenie lameli Dąb Klasyczny L0106R

34,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0106R to cechujący się niezwykłą trwałością komponent wykończeniowy do paneli lamelowych. Model ten jest dedykowany do montażu z panelami Mardom Decor L0106 dąb klasyczny - z prawej ich strony.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

DANE TECHNICZNE
Długość: 270 cm
Wysokość: 2.9 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452661
OPIS PRODUKTU

Samo mocowanie produktu jest szybkie i łatwe – nie potrzebujesz do niego profesjonalnych narzędzi, wystarczy zalecany przez producenta klej. Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0106R należy tylko pokryć klejem, przytwierdzić do ściany, dosuwając do już zamontowanych paneli. Akcesorium jest odporne na wilgoć, rysy i inne uszkodzenia mechaniczne. Zakończenie prawe lameli Mardom Decor L0106R może być z powodzeniem montowane z panelami w pomieszczeniach bardzo wymagających – np. łazienkach i kuchniach o wysokim poziomie wilgotności czy lokalach usługowych, firmowych lub restauracjach i hotelach. Kompozycje ścienne z lameli wprowadzone do każdej przestrzeni pozwolą na dopełnienie i podkreślenie efektownej oraz klimatycznej aranżacji.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)