• Obecnie brak na stanie

Lewe zakończenie lameli Dąb Szary L0103L

35,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0103L jest akcesorium służącym do wykańczania ściennych kompozycji zbudowanych z lameli. Model jest dedykowany do montażu z lamelami L0103L dąb szary. Dzięki niemu w estetyczny sposób domkniesz stworzoną konstrukcję. Model został wyprodukowany z bardzo trwałego tworzywa PolyForce.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 270 cm
Wysokość: 3.6 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452814
opis produktu

Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0103L zostało wyprodukowane w technologii ScratchShield, polegającej na ekstremalnym utwardzeniu tworzywa. Produkt jest więc bezpieczny w kontekście zarysowań, wyszczerbień czy pęknięć. Materiał PolyForce wykazuje też najwyższą odporność na wilgoć, co pozwala na zamocowanie go w wymagających pomieszczeniach – np. łazienkach czy kuchniach. Dodatkowo produkt oferuje bardzo łatwy i szybki montaż – wystarczy użyć do niego zalecanego przez producenta kleju. Pokryj nim powierzchnię komponentu, przytwierdź go do ściany, jednocześnie dosuwając go do lameli. Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0103L przez wiele sezonów zachowa perfekcyjny wygląd i ozdobi Twoje ściany. Razem z panelami lamelowymi wprowadzi do wnętrza  nowoczesną i efektowną, trójwymiarową kompozycję.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)