• Obecnie brak na stanie

Lewe zakończenie lameli Dąb Jasny L0102L

35,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0102L to akcesorium służące do wykańczania lameli w kolorze dąb jasny. Pozwala nie tylko na estetyczne zamknięcie pokrytej lamelami przestrzeni z lewej strony, ale także zabezpieczenie jej przed ewentualnym uszkodzeniem. Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0102L jest wykonane z tworzywa PolyForce - materiału ekologicznego, a przy tym wodoodpornego. Dzięki temu możesz wykorzystać go także w wymagających pomieszczeniach np. wilgotnych łazienkach czy narażonych na różnice temperatur kuchniach.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 270 cm
Wysokość: 3.6 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694451855
opis produktu

Wszystkie lamele oraz zakończenia zostały wyprodukowane przy użyciu zaawansowanej technologii ScratchShield, która sprawia, że produkty są dodatkowo utwardzone, czyli odporne na rysy i uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje wieloletni perfekcyjny wygląd. Zakończenie lewe lameli Mardom Decor L0102L możesz przymocować do ściany przy pomocy dedykowanego kleju – nie potrzebujesz do montażu profesjonalnych sprzętów ani umiejętności. Wystarczy przykleić akcesorium do ściany, dosuwając je jednocześnie maksymalnie do lameli. Przy pomocy komponentu oraz lameli wprowadzisz do wnętrza bardzo oryginalne i efektowne zdobienie ściany – złożone z wąskich listew, tworzących trójwymiarowy, gęsty wzór.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)