• Obecnie brak na stanie

Lamela Biała L0101

102,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Lamela Biała L0101 z kolekcji Stretto to nowoczesne rozwiązanie współczesnej sztuki aranżowania wnętrz. Została wykonana z trwałego i odpornego materiału PolyForce. Lamele poprawiają akustykę, redukując hałas we wnętrzu. Biała lamela może zostać pomalowana na dowolny kolor.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 270 cm
Wysokość: 12 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: białe
Kod EAN: 5901694452357
opis produktu

Biała lamela ścienna L0101 stanowi piękną dekorację, która daje efekt trójwymiarowości na ścianie. Taka forma obudowania powierzchni doskonale wycisza przestrzeń i eliminuje pogłos we wnętrzu. Lamela wykonana jest z wodoodpornego tworzywa PolyForce, dzięki czemu może być stosowana w łazienkach i pomieszczeniach narażonych na stały kontakt z wilgocią. Cechuje się wysoką odpornością na działanie promieniowania UV, przez co nie odbarwia się ani nie żółknie. Produkt posiada technologię ScratchShield® polegającą na maksymalnym utwardzeniu powierzchni. Panel może być malowany na dowolny kolor przy użyciu farby wodnej. Optymalna długość 270 cm pozwala na montaż w jednym fragmencie, bez konieczności tworzenia nieestetycznych łączeń. Jeżeli stworzona z lameli konstrukcja posiada odkryte boki, mogą one zostać wykończone dedykowanymi zakończeniami – lewym oraz prawym.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)