• Obecnie brak na stanie

Lamela Dąb Ciemny L0104

102,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania wyceny.

Lamela Dąb Ciemny L0104 Stretto to dekoracyjny panel w ciemnym odcieniu drewna o wąskim, gęstym wzorze. Posiada właściwości wygłuszające hałas, zapewniając wysoki komfort przebywania w danym wnętrzu. Lamela została wykonana z odpornego na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne tworzywa PolyForce.

Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 270 cm
Wysokość: 12 cm
Głębokość: 1.2 cm
Materiał: PolyForce
Wykończenie: embossing
Kod EAN: 5901694452753
opis produktu

Lamela ścienna L0104 to panel w głębokim odcieniu brązu, który stanie się wyjątkową dekoracją, dającą przestrzenny efekt na ściennie. Jej zaletą jest nie tylko piękny wygląd, ale także doskonałe właściwości akustyczne, dzięki którym pogłos oraz dźwięki zostają zredukowane do minimum. Panel wykonany został z wodoodpornego tworzywa PolyForce, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wilgocią, takich jak kuchnia czy łazienka. Lamela została wykonana w technologii ScratchShield® polegającej na ekstremalnym utwardzeniu powierzchni tworzywa, zapewniając tym samym wieloletnią trwałość. Długość lameli wynosząca 270 cm zapewnia estetyczną i łatwą instalację w jednym fragmencie, dzięki czemu nie powstaje problem nieestetycznych łączeń pomiędzy poszczególnymi elementami. Lamela może zostać wykończona na bokach dedykowanymi zakończeniami w pasującym kolorze. W ofercie posiadamy również dedykowaną listwę przypodłogową MD359B w kolorze czarnym, która kształtem i wymiarem idealnie spasuje się z lamelą i wykończy ją na dole.

Mardom

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Produkty powiązane (16 innych produktów w tej samej kategorii)