Czym jest Deska Barlinecka i gdzie najlepiej się sprawdzi?

Data:

Podłoga wykonana z drewna umożliwia dokonanie wielu różnorodnych, stylowych aranżacji wnętrz. Współczesne trendy jednoznacznie wskazują na wysoką wartość drewnianej podłogi ułożonej z desek o dużych rozmiarach i subtelnych barwach. Z praktycznego punktu widzenia podłogi wykonane z dobrej jakości materiału są trwałe i szlachetnie się starzeją. Szczególnie wytrzymałe są deski warstwowe, których struktura ogranicza pracę drewna pod wpływem wilgoci, dzięki czemu z biegiem lat nie zmieniają one swojego kształtu. Na szczególną uwagę zasługuje zaś Deska Barlinecka, flagowy produkt polskiej marki Barlinek.

Wyjątkowa konstrukcja Deski Barlineckiej

Deska Barlinecka zbudowana jest z trzech warstw naturalnego drewna. Spodnia i środkowa warstwa wykonana jest z drewna iglastego, natomiast wierzchnia – z różnorodnych gatunków drewna europejskiego lub egzotycznego. To, co wyróżnia Deskę Barlinecką spośród innych desek warstwowych, to konstrukcja krzyżowa, dzięki której produkt wykazuje jeszcze większą stabilność i odporność na odkształcanie. Jeśli szukasz możliwości zakupu Deski Barlineckiej w Łodzi, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. Z pewnością uda Ci się znaleźć materiał do wykonania wymarzonej podłogi.

Zastosowanie Deski Barlineckiej

Naturalne drewno nie przyciąga kurzu, a także reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, dlatego zawsze warto wykorzystywać ten wyjątkowy materiał. Drewno ma również nieprzeciętny urok, który podkreśla estetykę wnętrza. Najważniejsze jest jednak to, że Deska Barlinecka może być montowana na ogrzewaniu podłogowym – zarówno w systemie pływającym, jak i poprzez klejenie do podłoża. Co istotne, montaż nie jest skomplikowany, a gotowa podłoga nie wymaga dodatkowej konserwacji. W razie potrzeby Deskę Barlinecką można poddać renowacji.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień